WYCIECZKI ROWEROWE DLA KAŻDEGO

Niemal w każdym zakątku Sudetów i Dolnego Śląska rozwija się sieć znakowanych szlaków rowerowych, są one również oznaczane na mapach turystycznych. Trudno jednak odczytać z mapy, jaki rodzaj nawierzchni posiada droga, jak bardzo jest stroma oraz ile samochodów po niej jeździ.

Jeżeli chcą Państwo, aby wycieczka rowerowa była udana i pozbawiona niemiłych niespodzianek, zapraszam do współpracy!

Proponuję Państwu planowanie trasy wycieczki stosownie do możliwości każdego rowerzysty. Czas trwania wycieczki dostosowuję do Państwa oczekiwań; mogą to być kilkugodzinne przejażdżki, wypady całodniowe lub weekendowe a podczas wakacji również wielodniowe wyprawy.

Osobom starszym i rodzinom z dziećmi proponuję rowerowe spacery dolinami rzek sudeckich oraz ciekawszymi partiami Sudetów, Dolnego Śląska, Czech, Szwajcarii Saksońskiej.

Zaawansowanym rowerzystom proponuję dłuższe wypady, połączone ze zdobywaniem sudeckich szczytów i przełęczy, szczególnie po stronie czeskiej, nie pomijając najważniejszych atrakcji krajoznawczych.

Zapewniam Państwu opracowanie atrakcyjnej trasy, nie tylko znakowanymi szlakami rowerowymi, oraz swoją opiekę na trasie. Podczas wycieczek wielodniowych zapewniam również organizację noclegów.

Mam nadzieję, że taki sposób spędzenia wolnego czasu sprawi, że jeszcze nie raz będą chcieli Państwo wybrać się rowerem na szerokie pogranicze Polski, Czech i Niemiec.

więcej informacji z tras tutajtu

powrót do strony głównej